Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd paskowy
  7. chevron_right
  8. Dodatki / drobne części

Dodatki / drobne części

Niezbędne dodatki do napędu pasowego

Napęd pasowy w samochodach spełnia określone zadania – po pierwsze napęd paska rozrządu efektywnie steruje zaworami (wykorzystując do tego pasek zębaty, który przekazuje ruch obrotowy wału korbowego na wałek rozrządu, gwarantując doskonałą synchronizację ruchu tłoka i rozrządu zaworowego). W As Auto Części znajdą Państwo wybór drobnych części do napędu pasowego. Wyróżnia się też tak zwany układ pomocniczy, który jest stosowany do napędzania urządzeń pomocniczych – można tu wymienić alternator, pompę płynu chłodzącego czy wspomagania kierownicy albo sprężarki klimatyzacji. Obecnie w nowoczesnych pojazdach znajduje się więcej urządzeń elektronicznych, które mają podnieść poziom komfortu kierowcy, a te z kolei wymagają zastosowany paska wielorowkowego. Pozwala on na zmniejszenie kąta opasania, a przez to zwiększenie przełożenia.

dodatki do napędu pasowego


Pozostałe marki:

śruby montażowe do rolek

Drobne części do napędu pasowego od As Auto Części

Aby zapewnić Państwu efektywne działanie napędu tego typu, w naszej ofercie znajdują się też dodatki oraz śruby montażowe do rolek. As Auto Części to nowoczesny sklep motoryzacyjny na miarę Państwa potrzeb! Aby zapewnić klientom pełen wachlarz produktów, na co dzień korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby niezawodnie dobierać dla Państwa części zamienne. Chcemy, aby nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania i przyniosły pożądaną satysfakcję. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w dystrybucji części samochodowych, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że w As Auto Części znamy się na tym, co robimy. Gwarantujemy szeroki asortyment, atrakcyjne i konkurencyjne na rynku ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów.

Reasumując, do prawidłowego funkcjonowania nowoczesnych pojazdów konieczne jest dbanie o napęd wielorowkowy, a także kontrolowanie i wymienianie drobnych części do napędu pasowego. Przekłada się to na zapewnienie sobie bezpiecznej i komfortowej jazdy. W asortymencie As Auto Części znajdą Państwo również specjalistyczne narzędzia, dzięki którym bez większych problemów zatroszczą się Państwo o wskazane parametry, jeszcze bardziej podnosząc komfort jazdy swoim pojazdem i wydłużając okres jego bezawaryjnej eksploatacji. Oferujemy Państwu atrakcyjne, konkurencyjne na rynku ceny.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.