Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Zestaw zawieszenia śrubowego

Zestaw zawieszenia śrubowego

Części i akcesoria samochodowe – sprawdź naszą ofertę!

Zestaw do zawieszenia śrubowego, który znajdziesz w naszym szerokim asortymencie, składa się z czterech grup resorujących, które mocuje się na tylną lub przednią oś pojazdu. Każdy z tych pakietów posiada amortyzatory oraz sprężyny. To, co wyróżnia ten system to przede wszystkim swobodna regulacja prześwitu – wykonuje się ją za pomocą specjalistycznych nakrętek oraz talerzy. W ten sposób można obniżyć zawieszenie auta, bez potrzeby zbyt dużej ingerencji w całą konstrukcję zawieszenia. W zależności od preferencji posiadamy modele, które pozwolą Ci na regulację prześwitu oraz tłumienie drgań.

W naszym asortymencie znajdziesz zestaw do zawieszenia śrubowego, który pochodzi od sprawdzonych, renomowanych producentów. Posiadamy wyłącznie nowe, oryginalne produkty, które służą trwałym zastosowaniem oraz wydajnością.

zestaw zawieszenia śrubowego


Pozostałe marki:

zawieszenie śrubowe

Zestaw zawieszenia śrubowego – szeroki wybór profesjonalnych, oryginalnych części

Jeśli więc myślisz o tuningu swojego pojazdu w kategoriach odpowiedzialnej, profesjonalnej modyfikacji, sprawdź naszą ofertę. Do każdego zestawu dołączone są specjalne nakładki, które pozwalają na swobodną zmianę położenia sprężyny, decydującej o stopniu obniżenia pojazdu. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz zestaw dedykowany dla Twojego modelu pojazdu.

Zestaw do zawieszenia śrubowego nie tylko zmienia prześwit w samochodzie, ale również je usztywnia, co pozwala na dynamiczną jazdę i płynne pokonywanie zakrętów. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i wybierz gotowe zestawy, w których znajdziesz wszystkie niezbędne elementy – talerze nakładki, amortyzatory, klucz do regulacji oraz sprężyny. Bardzo dobra trakcja pojazdu oraz sprawność i stabilność prowadzenia, to zdecydowanie zalety przeprowadzenia tego typu modyfikacji. Zapewniamy wyłącznie oryginalne, nowe części, które pochodzą prosto od renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.