Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Zbiorniczek wyrównawczy oleju hydraulicznego

Zbiorniczek wyrównawczy oleju hydraulicznego

Profesjonalne części i akcesoria samochodowe – zbiorniczek wyrównawczy oleju

Układ wspomagania kierownicy to niezwykle ważny podzespół, którego zadaniem jest praca z obciążeniami i odpowiednia redukcja siły, która wytwarza się podczas skręcania kierownicą – jednym z najbardziej popularnych modeli jest hydrauliczny układ wspomagania, wyposażony w pompę oleju i zbiorniczek wyrównawczy oleju hydraulicznego. Innymi wariantami, które zyskują coraz większą popularność, są system hydrauliczno-elektryczny oraz elektryczny. Ostatni z wymienionych ma kompaktową budowę i lekką wagę, zaś wszystkie części ciśnieniowe – pompy, zbiorniki, przewody – zostały zastąpione elektrycznymi siłownikami.

zbiorniczek wyrównawczy płynu wspomagania


Pozostałe marki:

zbiorniczek wyrównwawczy oleju hydrualicznego

Zbiorniczek wyrównawczy oleju hydraulicznego – oryginalne części podzespołu kierownicy

W hydraulicznym układzie najważniejszą rolę odgrywa zbiorniczek wyrównawczy płynu wspomagania oraz pompa oleju, która pracuje bez przerwy, wytwarzając moc wspomagania. Jej budowa składa się z wirnika, zaworów sterujących, kolumny kierowniczej oraz zębników i tłoków. Kolejnym, ważnym elementem podzespołu wspomagania kierownicy jest także zawór – jego zadaniem jest optymalne przekazywanie płynu, proporcjonalne do prędkości jazdy. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – przede wszystkim dochodzi do zmniejszenia ciśnienia. Każda z tych części jest do nabycia w naszym sklepie internetowym – posiadamy elementy dostosowane do konkretnych modeli pojazdów.

Na hydrauliczny układ wspomagania kierownicy składa się wiele elementów, których sprawne działanie zapewnia komfort jazdy i płynne, lekkie ruchy kierownicy podczas skrętów. System ten jest wyposażony w zbiorniczek wyrównawczy oleju hydraulicznego, pompę oraz siłowniki, których praca połączona jest bezpośrednio z układem zwrotniczym. W sklepie internetowym As części kupisz każdą z wymienionych części – posiadamy bardzo dobre ceny oraz solidne, najwyższej jakości elementy układu wspomagania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz części dopasowane do Twojego pojazdu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.