Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Oleje

Oleje

Profesjonalne części i akcesoria samochodowe – szeroki wybór i bardzo dobre ceny

W naszym sklepie internetowym As części znajdziesz oleje do hydrauliki. Zapewniamy wysokiej jakości produkty, które gwarantują skuteczną ochronę części i zapewnią im optymalne warunki do pracy. Dostępne w naszym asortymencie części i akcesoria samochodowe pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów. U nas kupisz oryginalne, wysokiej jakości płyny eksploatacyjne w bardzo dobrych cenach. Zapewniamy szybką wysyłkę zamówionych towarów. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz model dedykowany dla Twojego samochodu.

Oleje do hydrauliki centralnej wykazują się skutecznym działaniem, nawet podczas pracy w trudnych warunkach. Wytrzymałe na działanie wysokiej temperatury, zapewniają właściwą ochronę części oraz są odporne na utlenianie. Posiadają bardzo dobre parametry smarne oraz gwarantują przedłużenie żywotności części, dzięki skutecznej ochronie przed korozją.

oleje do hydrauliki


Pozostałe marki:

oleje do hydrauliki centralnej

Wysokiej jakości oleje do hydrauliki centralnej – sprawdź ofertę sklepu internetowego As części

Ułatwiające proces filtracji detergenty wchodzące w skład olejów zapewniają łatwiejsze usunięcie mechanicznych zanieczyszczeń. Używane w układach tłumiących płyny eksploatacyjne, dostępne są w wielu wariantach, których szczegółowe parametry określają zastosowanie w konkretnych modelach pojazdów.

Oleje do hydrauliki centralnej, które kupisz w naszym sklepie, to wysokiej klasy produkty. Zmniejszają zużycie metalowych części układu tłumiącego i chronią je przed korozją. Wysokie właściwości przeciwzatarciowe są szczególnie przydatne w układach, w których występują silne obciążenia mechaniczne. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych płynów eksploatacyjnych dostosowanych do konkretnych modeli samochodów. Sprawdź szczegółowe parametry olejów i wybierz produkt, który będzie adekwatny dla Twojego pojazdu. Posiadamy szeroki wybór i bardzo dobre ceny. U nas znajdziesz oleje syntetyczne oraz mineralne – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.