Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Oleje

Oleje

Płyny do wspomagania

Jednym z najważniejszych podzespołów samochodu jest układ kierowniczy. Obok silnika jest to jeden z kluczowych elementów każdego auta. O ile silnik decyduje o napędzie samochodu, o tyle to za sprawą kierownicy kierowca ma pełną władzę nad autem. Układ kierowniczy jest jednocześnie jednym z najbardziej awaryjnych elementów pojazdu. Aby zatroszczyć się o jego dobry stan techniczny i wydłużyć okres eksploatacji, warto zainwestować w profesjonalne oleje do wspomagania, których bogaty wybór znajdą Państwo w ofercie sklepu internetowego As Auto Części.

As Auto Części to nowoczesny sklep motoryzacyjny na miarę Państwa potrzeb. Na co dzień korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby niezawodnie dobierać dla Państwa części zamienne. Chcemy, aby nasze produkty spełniały oczekiwania, a Państwo byli usatysfakcjonowani jakością zakupionych u nas części. W naszej ofercie znajdują się m.in. profesjonalne miarki, przeguby, układy kierownicze, przekładnie, płyny do wspomagania pracy układu i wiele innych.

oleje do wspomagania


Pozostałe marki:

płyn do wspomagania

Oleje do wspomagania – szeroka oferta

Reasumując, układ wspomagania kierownicy wymaga specjalnej ochrony, którą mogą zapewnić płyny do wspomagania dostępne w ofercie sklepu internetowego As Auto Części. Pozwalają one na utrzymanie układu wspomagania kierownicy w doskonałym stanie, wyciszają jego pracę oraz skutecznie chronią zarówno układ, jak i pompę przed nadmiernym zużyciem. Warto zainwestować w produkt z uszczelniaczem i formułą „Stop Leak”, która likwiduje wycieki płynu z układu wspomagania oraz zapobiega ich powstawaniu. Dostępne w naszym asortymencie produkty zalecane są do wszystkich typów samochodów.

Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w dystrybucji części samochodowych, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że w As Auto Części znamy się na tym, co robimy. Gwarantujemy szeroki asortyment, atrakcyjne i konkurencyjne na rynku ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.