Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Ochrona przed zamarzaniem

Ochrona przed zamarzaniem

Skuteczna ochrona przed zamarzaniem układu chłodzenia

Ochrona przez zamarzaniem układu chłodzenia jest bardzo ważna. W związku z tym wybór idealnego płynu chłodzącego wcale nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać! W As Auto Części oferujemy szeroki wybór produktów w tej kategorii. W naszym nowoczesnym sklepie motoryzacyjnym znajdą Państwo części zamienne do samochodów, narzędzia i płyny. Dostępne w naszym asortymencie produkty z pewnością spełnią Wasze oczekiwania, dzięki czemu będą Państwo zadowoleni ze zrobionych na naszej stronie internetowej zakupów. Możemy pochwalić się dziewięcioletnim doświadczeniem w branży, które sprawia, że naprawdę znamy się na tym, co robimy. W As Auto Części znajdą Państwo profesjonalne doradztwo, bogaty asortyment towarów, niezwykle konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę zamówionych produktów i pewność najwyższej jakości.

Jak zadbać o układ chłodzenia w swoim samochodzie? Oczekiwania klientów można sprowadzić do podstawowej zależności, to znaczy w okresie zimowym płyn nie powinien zamarznąć, natomiast w okresie letnim nie powinien doprowadzić do przegrzania układu chłodzenia. Powstające i uwalniające się podczas jazdy ciepło pojazdu musi być skutecznie odprowadzane – w As Auto Części wychodzimy z założenia, że jest to jedno z najważniejszych (choć nie jedynych) zadań płynu chłodzącego.

antifreeze


Pozostałe marki:

dodatek do płynu chłodzącego przed zamarzaniem

Skuteczne antyzamarzanie, czyli antifreeze

Warto wybrać taki produkt, który będzie zawierał dodatek do płynu chłodzącego przed zamarzaniem. Ma on za zadanie poprawę właściwości płynu. Dostępne na rynku płyny chłodzące są mieszaniną wody oraz płynu niezamarzającego. Prawie każdy tego typu produkt składa się z ok. 90% glikolu oraz 10% dodatków, chroniąc przed zamarzaniem nawet w bardzo niskiej temperaturze.

Płyny z takim dodatkiem stosowane w samochodowych układach chłodzenia charakteryzują się znacznie niższą od wody temperaturą krzepnięcia i wyższą temperaturą wrzenia. W ofercie As Auto Części znajdą Państwo szeroki wybór płynów do układu chłodzenia typu antifreeze, które można u nas kupić w dobrej cenie. Gwarantujemy bezpieczne zakupy internetowe i szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.