Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Płyn hamulcowy

Płyn hamulcowy

Oryginalne płyny hamulcowe

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż specjalistycznych części samochodowych oraz niezbędnych narzędzi i akcesoriów. U nas mogą Państwo również nabyć płyn hamulcowy, który stanowi istotny element w całym układzie hamowania. Zapewnia on skuteczność hamulców i odpowiednią pracę pedału i tłoczków. W naszym asortymencie znajdują się także niezbędne do prawidłowego działania systemu hamowania korektory siły, tracze, korpusy zacisku, przekładnie oraz korby i uchwyty. Oprócz tego, dysponujemy również specjalistycznymi narzędziami, które zapewniają bezpieczeństwo i odpowiednie działanie poszczególnych części samochodu.

Płyny hamulcowe z czasem tracą swoje właściwości, dlatego ważna jest ich regularna wymiana, która generuje prawidłowe działanie całego systemu hamowania. Podczas wyboru odpowiedniego rodzaju zawsze należy zwracać uwagę na zalecenie producenta. W naszym sklepie posiadamy wiele różnorodnych rodzajów, które pasują do konkretnych modeli samochodów. Nasze produkty pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych producentów, dlatego ich jakość jest zawsze na najwyższym poziomie, co gwarantuje prawidłową pracę pedału i klocków hamowania.

płyn hamulcowy DOT 4


Pozostałe marki:

płyny hamulcowe

Płyny hamulcowe – najwyższa jakość, gwarantująca maksymalny komfort jazdy i bezpieczeństwo

Płyn hamulcowy DOT3 jest skierowany nie tylko do aut osobowych, ale może również być wykorzystywany w ciężarowych autach oraz autobusach – wszędzie tam, gdzie producent zaznaczył jego zastosowanie. Cechuje go przede wszystkim znaczące podwyższenie żywotności elementów układu hamowania. Chroni on również gumowe części przed ich niszczeniem. Posiada on wysoką temperaturę wrzenia – nawet do 205 stopni Celsjusza. Nie absorbuje dużej ilości wody, jednak jego przechowywanie powinno uwzględniać suche, chłodne miejsca.

W naszym asortymencie znajduje się również płyn DOT4, który jest tworzony na bazie poliglikolu. Posiada on wysoką odporność na wchłanianie wody i zapewnia skuteczną ochronę części samochodu przed korozją.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.