Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Włącznik świateł STOP

Włącznik świateł STOP

Niezawodne działania i szybki montaż – włącznik świateł STOP

Włącznik świateł stop to jeden z bardzo istotnych komponentów całego systemu hamowania. Jest to część, która odpowiada za poprawną sygnalizację. Dostępne w naszym sklepie modele pochodzą od sprawdzonych producentów części samochodowych. Produkty te nadają się do montażu w wielu różnorodnych modelach aut. Ich mocowanie jest proste, dlatego też z tą czynnością powinien poradzić sobie każdy kierowca. Element ten umiejscowiony jest tuż obok pedału hamulca, zaś jego najważniejszą częścią jest trzpień. To ruchomy kolec, którego praca zależna jest od pedału hamulca. Kiedy kierowca przyciska pedał do podłogi, trzpień zmienia swoje miejsce i uruchamia oświetlenie. W przypadku samodzielnego montażu należy pamiętać o stabilnym ustawieniu tej części.

Przełącznik świateł stop jest skonstruowany z połączeniowej kostki i styków, które łączą elementy całego układu. Zostały one pokryte specjalną powłoką zabezpieczającą przed działaniem wysokich temperatur i uszkodzeń mechanicznych.

przełącznik świateł stop


Pozostałe marki:

czujnik świateł hamowania

Włącznik świateł stop do różnych modeli aut

Czujnik hamowania to bardzo istotna część, która odpowiada za prawidłowe oświetlenie pojazdu – sygnalizuje nasze manewry na drodze. Jazda z niedziałającymi światłami jest bardzo niebezpieczna, dlatego też warto jest wyposażyć się w nowy komplet części, które zapewnią nam spokojną i komfortową podróż. W naszym sklepie posiadamy wiele modeli włączników i czujników w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze produkty są wykonane z wysokojakościowych materiałów oraz posiadają niezbędną gwarancję. Zakupy u nas są w pełni bezpieczne, zapewniamy bardzo dobre ceny oraz szybką wysyłkę.

Nasz sklep posiada bardzo szeroką ofertę części, które są dostosowane kształtem i rozmiarem do konkretnych modeli samochodów. Zapewniamy szybką przesyłkę zamówionych towarów oraz bardzo korzystne ceny. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością, dzięki czemu zapewniają długoletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.