Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Sterownik

Sterownik

Sterownik układu chłodzenia

As Auto Części to profesjonalny i nowoczesny sklep motoryzacyjny. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz informatycznych i przygotowaliśmy dla Państwa przejrzysty system wyszukiwania części zamiennych. Kupią Państwo u nas produkty dostosowane do wielu różnych marek. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi profesjonalny sterownik układu chłodzenia i inne części gwarantujące efektywną pracę układu chłodzenia. Oferujemy Państwu to, co najlepsze – profesjonalną obsługę, szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych u nas towarów (zlecenia realizujemy zwykle w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia).

Wyróżnia się pośrednie i bezpośrednie układy chłodzenia. Do największych zalet bezpośrednich układów chłodzenia zalicza się szybkie nagrzewanie silnika. Aby było to możliwe, niezbędne jest odpowiednie ukształtowanie użebrowania głowicy i cylindra. Producenci stosują w tym celu także specjalne owiewki, które kierują strumień powietrza na gorące elementy głowicy i cylindra.

sterownik układu chłodzenia


Pozostałe marki:

sterownik chłodzenia silnika

Sterownik układu chłodzenia od As Auto Części

Często stosuje się dodatkowe dmuchawy i systemy sterowania natężenia przepływu powietrza, jego siły oraz wpływu na poszczególne elementy układu, czyli tzw. sterowniki układu chłodzenia. Są one budowane tak, aby zapewnić możliwie najbardziej optymalną temperaturę pracy silnika. W przypadku układów bezpośrednich w oparciu o sterowniki analizowana jest temperatura powietrza tuż za głowicą.

W naszej ofercie znajdują się zamienne części samochodowe, które umożliwiają efektywną pracę poszczególnych układów samochodowych –kierowniczego, hamulcowego czy chłodzenia. Gwarantujemy Państwu to, co najlepsze – profesjonalną obsługę, szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną wysyłkę zamówionych u nas towarów. Złożone u nas zamówienia realizujemy tak szybko, jak tylko jest możliwe, po czym wysyłamy w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami (są oni dostępni pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988). 

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.