Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Włącznik ciśnieniowy oleju

Włącznik ciśnieniowy oleju

Włącznik ciśnieniowy oleju wspomagania

Olej silnikowy to ważny czynnik smarujący, który stosuje się w silnikach spalinowych. Układ smarowania ma dostarczyć olej silnikowy do wszystkich współpracujących podzespołów silnika. Z tych względów trzeba utrzymywać poziom oleju w samochodzie na odpowiednim poziomie, aby uniknąć nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu i utrzymać dobry stan techniczny pojazdu. W ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części znajdą Państwo szeroki wybór produktów w kategorii elementów ułatwiających utrzymanie zawartości oleju na optymalnym poziomie, m.in. włącznik ciśnieniowy oleju wspomagania.

Jest on kompatybilny z zaworem ciśnienia oleju. Kiedy ciśnienie tego płynu przekroczy wartość krytyczną, zapala się odpowiednia kontrolka na desce rozdzielczej i następuje natychmiastowe unieruchomienie silnika. Sam czujnik ciśnienia oleju umieszcza się przed filtrem oleju (albo ewentualnie w misce olejowej samochodu). To bardzo istotna część – to ona odczytuje rzeczywiste wartości ciśnienia oleju, informując kierującego pojazd o spadku ciśnienia oleju poniżej wymaganej wartości minimalnej.

włacznik ciśnieniowy oleju wspomagania


Pozostałe marki:

włacznik ciśnieniowy oleju hydraulicznego

Czujnik ciśnienia płynu wspomagania od As Auto Części

Czujnik ciśnienia płynu wspomagania znajduje się w ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części. Jesteśmy przekonani, że wyłącznie idealny stan techniczny auta gwarantuje jego długą i efektywną eksploatację. Aby zadbać o poszczególne części samochodowe, warto zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą. Jesteśmy profesjonalistami, którzy na co dzień korzystają wyłącznie z najnowszych rozwiązań informatycznych i technologicznych. Od wielu lat dobieramy części zamienne, aby spełniły wszystkie Państwa oczekiwania. Stawiamy na najskuteczniejsze rozwiązania, szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów – to wszystko i o wiele więcej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.