Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Marki samochodów

Tworzenie mieszanki

Najwyższej jakości, profesjonalne części do tworzenia mieszanki paliwowej

Sondy lambda to jedne z najważniejszych elementów, które odpowiadają za precyzyjny pomiar wskazujący czy proporcje stężenia mieszanki paliwowej są prawidłowe. Właściwe stężenie oznaczone jest jako 1 – wówczas kierowca ma pewność, że stosunek paliwa do powietrza jest odpowiedni. Ta część pomiarowa jest usytuowana pomiędzy katalizatorem a silnikiem w całym układzie wydechowym samochodu, dzięki czemu ma ona bezpośrednią łączność z tworzonymi się spalinami. Jest to bardzo istotne, ponieważ pomiar wskazuje również na ilość trujących gazów, które powstały wskutek konkretnego składu mieszanki. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne części pomiarowe, dedykowane do konkretnych modeli aut w tym takie rozwiązania jak czujnik spalania stukowego, czujnik impulsowy hella oraz przepływomierze.

Kolejnym, istotnym elementem w systemie tworzenia mieszanki paliwowej są wspomniane wcześniej przepływomierze powietrza. Ta konkretna część informuje o tym, jaki jest aktualny przepływ powietrza. Model masowy jest umieszczany tuż za filtrem powietrza w kolektorze dolotowym. Jego budowa jest odporna na zanieczyszczenia przedostające się do wewnątrz wraz z powietrzem. W celu przedłużenia jego żywotności zaleca się regularną wymianę filtru.

przepływomierze

Wybierz markę:

Pozostałe marki:

podzespoły do tworzenia mieszanki paliwowej

Podzespoły do tworzenia mieszanki paliwowej

W naszym sklepie znajdą Państwo szereg profesjonalnych części, które znacząco wydłużą żywotność auta i zapewnią bezproblemową, wieloletnią eksploatację. Specjalistyczne części, które wchodzą w skład podzespołu do tworzenia mieszanki paliwowej to również pierścień uszczelniający, czujniki pozycji wałka rozrządu, wtryskiwacze, czujniki podciśnienia. Istotnym elementem są również korpusy przepustnicy, część ta jest w dużej mierze odpowiedzialna za odpowiednią regulację powietrza do silnika. To bardzo istotna funkcja, która decyduje o jego prawidłowej pracy i generowanej mocy. W naszym sklepie znajdą Państwo części odporne na uszkodzenia oraz szkodliwe działanie olejów. Wszystkie specjalistyczne części do wytworzenia prawidłowego roztworu mieszanki paliwowej są dostępne na stronie naszego sklepu.