Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. System tworzenia mieszanki paliwowej
  7. chevron_right
  8. Tworzenie mieszanki

Tworzenie mieszanki

Najwyższej jakości, profesjonalne części do tworzenia mieszanki paliwowej

Sondy lambda to jedne z najważniejszych elementów, które odpowiadają za precyzyjny pomiar wskazujący czy proporcje stężenia mieszanki paliwowej są prawidłowe. Właściwe stężenie oznaczone jest jako 1 – wówczas kierowca ma pewność, że stosunek paliwa do powietrza jest odpowiedni. Ta część pomiarowa jest usytuowana pomiędzy katalizatorem a silnikiem w całym układzie wydechowym samochodu, dzięki czemu ma ona bezpośrednią łączność z tworzonymi się spalinami. Jest to bardzo istotne, ponieważ pomiar wskazuje również na ilość trujących gazów, które powstały wskutek konkretnego składu mieszanki. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne części pomiarowe, dedykowane do konkretnych modeli aut w tym takie rozwiązania jak czujnik spalania stukowego, czujnik impulsowy hella oraz przepływomierze.

Kolejnym, istotnym elementem w systemie tworzenia mieszanki paliwowej są wspomniane wcześniej przepływomierze powietrza. Ta konkretna część informuje o tym, jaki jest aktualny przepływ powietrza. Model masowy jest umieszczany tuż za filtrem powietrza w kolektorze dolotowym. Jego budowa jest odporna na zanieczyszczenia przedostające się do wewnątrz wraz z powietrzem. W celu przedłużenia jego żywotności zaleca się regularną wymianę filtru.

przepływomierze


Pozostałe marki:

podzespoły do tworzenia mieszanki paliwowej

Podzespoły do tworzenia mieszanki paliwowej

W naszym sklepie znajdą Państwo szereg profesjonalnych części, które znacząco wydłużą żywotność auta i zapewnią bezproblemową, wieloletnią eksploatację. Specjalistyczne części, które wchodzą w skład podzespołu do tworzenia mieszanki paliwowej to również pierścień uszczelniający, czujniki pozycji wałka rozrządu, wtryskiwacze, czujniki podciśnienia. Istotnym elementem są również korpusy przepustnicy, część ta jest w dużej mierze odpowiedzialna za odpowiednią regulację powietrza do silnika. To bardzo istotna funkcja, która decyduje o jego prawidłowej pracy i generowanej mocy. W naszym sklepie znajdą Państwo części odporne na uszkodzenia oraz szkodliwe działanie olejów. Wszystkie specjalistyczne części do wytworzenia prawidłowego roztworu mieszanki paliwowej są dostępne na stronie naszego sklepu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.