Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. System tworzenia mieszanki paliwowej
  7. chevron_right
  8. Tworzenie mieszanki
  9. chevron_right
  10. Wtryskiwacz / końcówka wtrysku / korpus wtryskiwacza / PDE

Wtryskiwacz / końcówka wtrysku / korpus wtryskiwacza / PDE

Wtryskiwacze

W ofercie sklepu internetowego As Auto Części znajdują się wtryskiwacze, które są wyjątkowo istotną częścią w układzie wtryskowym samochodu. Ma on wpływ na poprawne działanie każdego diesla, a tym samym komfort i bezpieczeństwo jazdy. Aby znaleźć dobrej jakości produkt od znanego producenta, warto skorzystać z naszej oferty. Z myślą o oczekiwaniach klientów stworzyliśmy praktyczną wyszukiwarkę części – wybierając markę samochodu, model, rocznik i wersję silnikową, można dopasować część zamienną, która będzie kompatybilna z konkretnym pojazdem.

Wtryskiwacz to jeden z podstawowych elementów konstrukcyjnych wszystkich samochodów z silnikiem diesla. Rolą całego układu wtryskowego jest synchronizacja dostarczania właściwej ilości paliwa w odpowiednim momencie, a konkretnie w chwili, gdy jest ono potrzebne do pracy jednostki napędowej. Jeśli muszą Państwo wymienić tę część, warto zamówić ją z naszego sklepu motoryzacyjnego. Gwarantujemy szeroki wybór towarów, idealne dopasowanie części do konkretnego pojazdu, a także szybką dostawę i bardzo przystępne ceny.


Pozostałe marki:

Wtryskiwacze

Wtryskiwacze z As Auto Części

Na rynku standardowo stosuje się jeden z dwóch rodzajów tej części. Dostępny jest m.in. wtryskiwacz zamknięty ze specjalną iglicą, która może poruszać się w górę i w dół. Podczas precyzyjnego ruchu do góry otwiera się zawór i do komór spalania dostarczana jest dawka paliwa. Opuszczenie iglicy skutkuje przerwaniem procesu. Drugim dostępnym rodzajem wtryskiwacza jest model otworkowy, który również posiada iglicę, ale w stożkowym kształcie. Obudowa jest wyposażona w kilka otworów, przez które następuje wtrysk paliwa. Regularna kontrola stanu technicznego układu wtryskowego jest bardzo ważna dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania pojazdu.

Wtryskiwacze psują się najczęściej w sposób naturalny, czyli w wyniku zużycia. Wiąże się to z trudnymi warunkami pracy. Na przedwczesne zużycie może wpłynąć nieodpowiednio dopasowane paliwo – jego jakość ma również wpływ na szybkość osadzania się zabrudzeń, co może powodować zapychanie wtryskiwaczy. Czasami wystarczy dokładnie je przeczyścić, by znów działały i były w pełni sprawne. Jak widać, to bardzo ważne elementy układu wtryskowego, które znajdą Państwo w asortymencie As Auto Części. Oferujemy Państwu to, co najlepsze – szeroki katalog produktów, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.