Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd paskowy
  7. chevron_right
  8. Ruchoma tuleja sprzęgła

Ruchoma tuleja sprzęgła

Profesjonalna tuleja sprzęgła

As Auto Części to profesjonalny sklep motoryzacyjny, który na co dzień korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych. Wychodzimy z założenia, że to one pozwalają niezawodnie dobrać części zamienne do Państwa samochodów. Naszym priorytetem jest najwyższy poziom obsługi – chcemy spełniać Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajduje się m.in. tuleja sprzęgła, paski i zestawy rozrządu, śruby montażowe do rolek, łożyska i inne. Dostępne u nas części zamienne dedykowane są do poszczególnych układów w samochodzie (hamulcowego, kierowniczego, napędowego, chłodniczego…). Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu doskonale znamy się na tym, co robimy. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu to, co najlepsze – szeroki wybór, atrakcyjne ceny, satysfakcję z jakości oraz ekspresową wysyłkę zamówionych u nas towarów.

W naszej ofercie znajduje się m.in. ruchoma tuleja sprzęgła prowadząca łożysko wysprzęglające.

tuleja sprzęgła


Pozostałe marki:

ruchoma tuleja sprzęgła

Ruchoma tuleja sprzęgła z szybką wysyłką

Proponujemy Państwu najlepszej jakości części, które zostały zaprojektowane z myślą o długiej eksploatacji i wyjątkowej wytrzymałości nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych. W efekcie dostępny u nas asortyment to nie tylko gwarancja efektywnej eksploatacji, ale i wysokiej odporności na urazy mechaniczne i ogólne zużycie, a także zatarcia czy podwyższoną temperaturę. Ulepszona technologia obróbki powierzchni elementów samochodowych pozwala nam zaproponować Państwu produkty, z których z pewnością będą Państwo zadowoleni.

W As Auto Części znajdą Państwo części zamienne (w tym tuleje sprzęgła) do samochodów w bardzo atrakcyjnej ofercie ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. Oferujemy produkty najlepszej jakości, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy błyskawiczną obsługę – złożone przez Państwa zamówienia każdorazowo realizujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe, a następnie wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin (licząc od momentu złożenia zamówienia). Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozostają oni do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.