Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. System tworzenia mieszanki paliwowej
  7. chevron_right
  8. Układ zasilania gaźnikowy

Układ zasilania gaźnikowy

Wysokiej jakości, profesjonalne części układu zasilania

Gaźnikowy układ zasilania paliwem jest systemem, w którym dochodzi do syntezy paliwa z powietrzem, czego wynikiem jest powstanie mieszanki paliwowo-powietrznej o odpowiednim stężeniu. Prawidłowe proporcje składników odpowiadają za generowanie mocy silnika i jego właściwą pracę w każdych warunkach jazdy. Konstrukcja urządzenia do wytwarzania mieszaniny składa się między innymi z komory pływakowej, pływaka, zaworu, dyszy, linki gaźnika oraz przepustnicy. Wszystkie te części mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Posiadamy szeroki asortyment, dostosowany swoją budową i rozmiarami do konkretnych modeli i marek samochodowych. Nasze części są sprowadzane od renomowanych producentów. Wysoka jakość wykonania gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację.

Linka gazu to istotny element, który łączy ze sobą pedał gazu z dźwignią przepustnicy w silniku. Kiedy część ta jest uszkodzona, uległa naderwaniu, zbyt mocnemu rozciągnięciu bądź też całkowitemu przerwaniu należy jak najszybciej wymienić ją na nowy model. Brak interwencji może bowiem przyczynić się do całkowitego unieruchomienia pojazdu.

gaźnik


Pozostałe marki:

gaźnikowy układ zasilania paliwem

Gaźnikowy układ zasilania paliwem

Inną, równie groźną konsekwencją jest niemożność przekroczenia określonych obrotów silnika oraz znaczący spadek prędkości. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć profesjonalne modele, wykonane ze stalowej, odpornej na korozję powłoki, które zapewnią płynną jazdę oraz długi czas bezproblemowego użytkowania.

Gaźnik jest częścią, która odpowiada za prawidłowe stężenie mieszanki paliwowo-powietrznej. Wprowadza benzynę, wymieszaną z powietrzem, do silnika. Odpowiada również za prawidłowy poziom zużycia paliwa. Zbudowany jest z komory pływakowej, gardzieli oraz przepustnicy. Wszystkie te specjalistyczne części mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy wyłącznie najwyższej jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych, renomowanych firm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.