Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja
  7. chevron_right
  8. Zestaw naprawczy

Zestaw naprawczy

Zestawy do montażu i serwisowania klimatyzacji

Kiedy po zimie do warsztatu wkraczają kierowcy, którzy chcą sprawdzić swoją klimatyzację, mechanik musi posiadać dobre zestawy naprawcze klimatyzacji. Pomimo tego, że świadomość tego, jak prawidłowo korzystać z klimatyzacji rośnie, nadal często przegląd obejmuje także konieczność naprawy lub wymiany poszczególnych elementów układu chłodzenia. Każda klimatyzacja może mieć usterkę innego rodzaju, co jest zależne od tego, jak nowoczesne rozwiązania zostały zastosowane. Mechanik musi być zapobiegawczy i posiadać odpowiednie narzędzie jeszcze zanim klient zgłosi się do niego z problemem.

Profesjonalne zestawy naprawcze klimatyzacji obejmują m.in. takie narzędzia jak nasadki i specjalistyczne bity. Muszą one być w różnych rozmiarach, aby można było się zastosować w przypadku najpopularniejszych marek samochodów. Muszą one gwarantować, że naprawa, montaż oraz demontaż poszczególnych elementów klimatyzacji będą przebiegały sprawnie. Liczy się wygada podczas pracy i solidność wykonania danych czynności. Dysponując odpowiednimi narzędziami będzie można usprawnić każde zadanie, a kierowcy będą zadowoleni z tego, w jaki sposób się to odbywało.

zestaw naprawczy klimatyzacji


Pozostałe marki:

zestawy naprawcze klimatyzacji

Zestawy naprawcze klimatyzacji obowiązkowe w każdym warsztacie

Zaopatrujemy wiele warsztatów samochodowych, a nasi klienci są usatysfakcjonowani poziomem świadczonych przez nas usług, a także wysoką jakością artykułów i oferowanymi cenami. Nie bez znaczenia jest szeroki wybór produktowy i możliwość zakupu niezbędnych części w jednym miejscu. Wśród proponowanych wyrobów są też zestawy naprawcze klimatyzacji, które są nieodzowne na stanowisku pracy mechanika. Wszystkich zainteresowanych doposażeniem warsztatów w to, co najlepsze, zapraszamy do współpracy i zapoznania się z tym, co jeszcze znajduje się w naszym sklepie.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.