Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Osłona silnika

Osłona silnika

Solidne zabezpieczenie przed uszkodzeniem – osłony do silników

Osłona silnika to rozwiązanie, które pomoże w zachowaniu prawidłowego stanu części znajdujących się pod maską samochodu. Profesjonalne pokrywy stworzone z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, skutecznie chronią wbudowane instalacje elektryczne przed przedostawaniem się do ich wnętrza zanieczyszczeń, wody, błota oraz kurzu. Czynniki te mogą uszkodzić podzespoły elektryczne oraz system napędowy samochodu lub doprowadzić do ich awarii, które często mogą okazać się bardzo kosztownym wydatkiem. W naszym sklepie proponujemy Państwu trwałe, solidne pokrywy, które są stworzone do konkretnych modeli i marek samochodowych.

W naszym sklepie znajdą Państwo solidne osłony silnika, które w skuteczny sposób ochronią misę olejową oraz główny element systemu napędowego samochodu. Jazda po nierównej powierzchni, błoto, niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak deszcz i śnieg, a także żwir znajdujący się na drogach to czynniki, które mogą spowodować poważne uszkodzenie części znajdujących się pod maską pojazdu. Montaż pokrywy zapewni skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami. Kiedy podczas jazdy samochód uderzy o nierówne podłoże bądź krawężnik, pokrywa amortyzuje siłę nacisku i ochroni przed zniszczeniem znajdujących się wewnątrz części.

osłona silnika


Pozostałe marki:

osłony silnika

Profesjonalne części samochodowe – osłony silnika

Osłony do silnika, które są dostępne w naszym sklepie, mogą Państwo nabyć w dwóch wariantach – plastikowym oraz metalowym. W zależności od przeznaczenia, stylu jazdy oraz uczęszczanych dróg należy dokonać wyboru, który z modeli lepiej sprawdzi się zamontowany pod maską samochodu. W przypadku jazdy po trudnych trasach, w których często występują odcinki pokryte żwirem, kamieniami oraz innymi szkodliwymi dla samochodu czynnikami, proponujemy Państwu, trwalsze metalowe modele, które skutecznie zabezpieczą układ napędowy oraz chronią elementy konstrukcji elektrycznej przed zalaniem wodą, błotem oraz kurzem.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.