Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Elektryka
  7. chevron_right
  8. Zestaw przewodów

Zestaw przewodów

Wiązki samochodowe

Wiązki samochodowe są podstawą instalacji elektrycznej znajdującej się w aucie. Szeroki wybór produktów w tej kategorii znajdą Państwo w As Auto Części. Oferowana przez nas wysoka jakość części zamiennych poskutkuje komfortową i bezpieczną jazdą. Gwarantujemy Państwu bezpieczne i szybkie zakupy przez internet z prostym systemem wyszukiwania. Wszystkie zamówienia realizujemy błyskawicznie i wysyłamy kurierem w ciągu doby od momentu złożenia przez Państwa zamówienia (współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988. Można do nas telefonować od poniedziałku do piątku od ósmej rano do siedemnastej.

wiązka elektryczna


Pozostałe marki:

zestaw przewodów

Zestaw przewodów od As Auto Części

Podstawowymi elementami instalacji elektrycznej w aucie są źródła prądu w postaci akumulatora i alternatora, następnie odbiorniki (tu można wymienić rozrusznik, oświetlenie, układ zapłonowy i nie tylko), przewody pogrupowane w samochodowe wiązki elektryczne i elementy instalacyjne, a więc złącza, bezpieczniki itp.). Szeroki wybór produktów w tych kategoriach znajdą Państwo w sklepie motoryzacyjnym As Auto Części. Nasze produkty są najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu już od wielu lat spełniają Państwa oczekiwania.

W As Auto Części jesteśmy przekonani, że każda profesjonalna instalacja samochodowa powinna być wykonana w oparciu o specjalistyczne okablowanie najwyższej jakości. Charakteryzuje się wyższą elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, temperaturowe i chemiczne, jakie panują w samochodzie. Właśnie takie zestawy przewodów samochodowych znajdą Państwo w naszym asortymencie. Aby ułatwić Państwu zakupy na naszej stronie internetowej, stworzyliśmy wygodną wyszukiwarkę, dzięki której znajdą Państwo części dedykowane wyłącznie do modelu posiadanego auta.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.