Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Narzędzia

Narzędzia

Narzędzia dla profesjonalistów

Zakup narzędzi specjalistycznych do silników często powoduje ból głowy u właścicieli warsztatów. Jednak dzięki nim można zdemontować, np. zapieczone wtryskiwacze lub świece żarowe czy wszelkiego rodzaju czujniki. Pozwalają także na wymianę uszczelniaczy zaworowych na silniku głowicy, pomiar ciśnień sprężenia, a nawet obsługę układu korbowo-tłokowego.

Na tej stronie odnajdziecie szeroki wybór sprzętu do diagnostyki samochodowej czy do obsługi układu klimatyzacji, opon, felg, olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych. Oferujemy elektronarzędzia, narzędzie specjalistyczne, pomiarowe, blacharskie i lakiernicze, w formie pojedynczej bądź w praktycznych zestawach. Proponujemy takie elementy, jak: uniwersalne klucze do rozrządu, klucz pneumatyczny do zaworów, narzędzie ustalające do wału korbowego, adapter czy napinacz łańcucha. Nie brakuje również takiego asortymentu, jak: zestaw narzędzi nastawczych, zestaw narzędzi nastawczych do czasu otwarcia zaworów czy zestaw narzędzi nastawczych do zapłonu.

napinacz łańcucha rozrządu


Pozostałe marki:

klucz do rozrządu

Narzędzia specjalistyczne do silnika - niezbędnik każdego kierowcy

Ten niezbędnik powinien znaleźć się w każdym profesjonalnym warsztacie, bo bez nich efektywna praca każdego mechanika byłaby wręcz niemożliwa. Narzędzia specjalistyczne do silnika dzielą się na wiele kategorii, które są dedykowane do poszczególnych zadań. Znajdziecie je w naszym internetowym sklepie, który jest jednym z niewielu w sieci, które mogą jednocześnie zagwarantować profesjonalny sprzęt, satysfakcjonujący poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie osoby, które zamierzają zainwestować w narzędzia samochodowe, zapraszamy do dokładnego przeanalizowania naszej pełnej oferty. Znajdziecie w niej sprzęt wielu renomowanych marek, które na pewno nie zawiodą Waszych oczekiwań. Narzędzie ustalające do wału czy zestaw narzędzi nastawczych zagwarantuje Wam przygotowanie na każdą ewentualność. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat proponowanych przez nas elementów specjalistycznych, zachęcamy do odwiedzenia poszczególnych podstron produktowych. Życzymy miłych i praktycznych zakupów online!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.