Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd paskowy
  7. chevron_right
  8. Narzędzia

Narzędzia

Profesjonalne narzędzia

Sklep motoryzacyjny As Auto Części posiada w swoim asortymencie szeroki wybór części zamiennych, dzięki którym utrzymanie Państwa silnika samochodowego w idealnym stanie okaże się bezproblemowe i proste w zastosowaniu. W naszej ofercie znajdują się m.in. oleje, dodatki do napędu pasowego, przeguby, osłony, tuleje centrujące, układy kierownicze, przekładnie kierownicze, włączniki ciśnieniowe oleju, paski rozrządu i wiele innych, a także narzędzia, dzięki którym możliwy jest profesjonalny, szybki montaż i utrzymanie poszczególnych części samochodowych w dobrym stanie technicznym. Działamy w branży już od dziewięciu lat i od tego czasu wciąż korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby zapewnić Państwu pełen zakres usług na najwyższym poziomie.

koło pasowe do samochodu


Pozostałe marki:

koło pasowe do osprzętu silnika

Wysokiej jakości narzędzia dla profesjonalistów

Jednym z najważniejszych podzespołów samochodu jest układ kierowniczy, choć oprócz niego wyróżnia się wiele innych, m.in. napędowy, hamulcowy, zawieszenia czy cała instalacja elektryczna. To one razem silnikiem są kluczowe i gwarantują spójną pracę poszczególnych elementów. Niektóre części należą do bardziej awaryjnych elementów pojazdu – aby mimo to zapewnić ich pełną eksploatację i wydłużyć ja, warto zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia dedykowane do poszczególnych podzespołów.

W As Auto Części staramy się niezawodnie dobierać części zamienne, aby idealnie spełniały Państwa oczekiwania. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klientów – chcemy, aby byli Państwo zadowoleni ze zrobionych u nas zakupów i zachwyceni stanem oraz jakością sprzedawanych przez nas narzędzi i części samochodowych. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo liczyć na pełen zakres usług – fachowe doradztwo (jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988), bogaty i zróżnicowany asortyment, bardzo konkurencyjne na rynku ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w dwóch punktach – Piastowie i Milanówku).

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.