Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Narzędzia

Narzędzia

Wysokiej jakości części i akcesoria samochodowe – sklep internetowy As Części

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne, wykonane z najlepszych materiałów narzędzia specjalistyczne do serwisu układu zapłonowego. Nasadki do świec zapłonowych, klucz udarowy, urządzenia do czyszczenia świec, adaptery, ściągacze do cewki, klucze nasadowe oraz wiele innych niezbędnych elementów do naprawy systemu zapłonu w samochodzie. Oferujemy wyłącznie nowe, oryginalne produkty, prosto od dystrybutora. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem – posiadamy bardzo korzystne ceny i zapewniamy szybką wysyłkę zamówienia.

narzędzia specjalistyczne do serwisu układu zapłonowego


Pozostałe marki:

lampa do ustawienia wyprzedzenia zapłonu

Narzędzia specjalistyczne do serwisu układu zapłonowego – wybierz profesjonalne produkty dostępne w sklepie As Części

Narzędzia specjalistyczne do serwisu układu zapłonowego pomogą w szybkiej naprawie oraz wymianie poszczególnych elementów konstrukcji. Profesjonalne urządzenia umożliwią wymianę połamanych lub zużytych świec żarowych, zerwania uszczelek oraz miękkich węży, a także ułatwią naprawę zdartego gwintu bądź też gniazda w świecy. To wysokiej jakości, solidne produkty, które służą swoją użytecznością oraz trwałą, solidną konstrukcją. W naszym sklepie internetowym As Części możesz nabyć je w specjalnych zestawach lub pojedynczych sztukach.

Lampa do ustawienia wyprzedzenia zapłonu jest używana do silników benzynowych oraz diesla. Jej zadaniem jest dokonanie szczegółowego pomiaru prędkości obrotowej oraz kąta wyprzedzenia zapłonu. Służy również jako pomiar napięcia oraz określa czas uruchomienia świecy żarowej. W naszym asortymencie znajdziesz to specjalistyczne urządzenie w bardzo korzystnej ofercie cenowej. To wydajny sprzęt, który znajduje zastosowanie w warsztatach samochodowych oraz prywatnych garażach. Urządzenie to pozwala szybko i komfortowo sprawdzić stan układu zapłonowego pojazdu. Sprawdź cały asortyment naszych profesjonalnych części oraz akcesoriów motoryzacyjnych. Posiadamy produkty dedykowane do konkretnych modeli i marek samochodowych. Zapraszamy!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.