Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Narzędzia

Narzędzia

Sprawna obsługa układu hamulcowego – specjalistyczne narzędzia do naprawy hamulców

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć narzędzia specjalistyczne do układu hamulcowego, takie jak: szczypce do linek, zaciskacz do przewodów elastycznych, a także przyrządy do wygładzania końcówek przewodów. Wszystkie elementy są wykonane w trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Dobre wyprofilowanie zapewnia bezproblemową pracę oraz odpowiednie dopasowanie kształtów przyrządów do poszczególnych części konstrukcji systemu hamowania. Posiadamy również specjalistyczne zestawy do wyciskania tłoczków hamulcowych oraz zestawy separatorów do zacisków.

Naprawa hamulców samochodowych wymaga odpowiedniego kompletu kluczy, zaciskaczy, separatorów i innych niezbędnych elementów. Narzędzia wymagane podczas przeglądu i wymiany poszczególnych elementów mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria.

korektor siły hamowania


Pozostałe marki:

korektor siły hamowania

Narzędzia specjalistyczne do układu hamulcowego – spokojna i bezpieczna jazda

Układ hamowania jest jednym z najważniejszych systemów, który odpowiada za bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Szybka reakcja i odpowiednia moc generowana poprzez pracę klocków i tarcz zapewnia skuteczną ochronę przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze. Warto jest więc zwrócić uwagę na stan poszczególnych części.

Narzędzia specjalistyczne do układu hamulcowego stanowią niezbędne wyposażenie, które w swoim garażu powinien mieć każdy kierowca. Pomagają one zachować system hamowania w odpowiednim stanie, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo jazdy oraz podnieść sprawność poszczególnych elementów konstrukcji podczas nagłych, nieoczekiwanych zatrzymań pojazdu. W naszym sklepie znajdą Państwo specjalistyczne narzędzia służące do wymiany płynu, niezbędne klucze do przewodów związanych z układem hamowania oraz przyrządy do tłoczków. Każdy z produktów jest nowy oraz posiada wieloletnią gwarancję. Jesteśmy dystrybutorem wyłącznie sprawdzonych produktów wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.