Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Narzędzia

Narzędzia

Sklep internetowy As części – trwałe części samochodowe prosto od producentów

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne, trwałe części i akcesoria samochodowe. Posiadamy wyłącznie nowe, oryginalne produkty, które zapewnią wydajne i sprawne działanie Twojego pojazdu. Jednymi z niezbędnych elementów, które stanowią zasadnicze wyposażenie każdego profesjonalnego warsztatu są narzędzia. Zestaw podstawowych kluczy, śrub i zacisków to akcesoria, które znajdują się w również w domowych garażach. Są one wykorzystywane przy okazji podstawowych napraw i przeglądów. W naszym sklepie znajdziesz te niezbędne elementy w bardzo dobrych cenach – sprawdź!

Narzędzia warsztatowe to ogólna kategoria, na którą składa się wiele podgrup – w asortymencie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne elektronarzędzia, klucze, podnośniki, narzędzia ręczne, specjalistyczne modele przeznaczone do pneumatyki pojazdu oraz dedykowane do serwisowania i wymiany kół – zestawy nasadek, kluczy krzyżakowych, miarek, ciśnieniomierzy oraz pomp i przenośnych kompresorów.

narzędzia


Pozostałe marki:

narzędzie

Narzędzia specjalistyczne do warsztatów samochodowych – sklep As części

Nasza szeroka oferta składa się z produktów wysokiej jakości, które służą w diagnostyce pojazdu i obsłudze układów – hamowania, zapłonowego, zawieszenia oraz wielu innych systemów składających się na sprawne i bezpieczne działanie pojazdu.

Dostępne w naszej ofercie narzędzia pochodzą od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i urządzenia, które pomogą w diagnostyce, naprawie i serwisowaniu poszczególnych elementów pojazdu. Nasze produkty można zakupić pojedynczo lub w wygodnych zestawach. Zapewniamy bardzo korzystne oferty cenowe oraz części i akcesoria wysokiej jakości. Oprócz narzędzi warsztatowych, posiadamy także specjalistyczne maszyny, takie jak: podnośniki, urządzenia czyszcząco-myjące, wózki, urządzenia do spawania oraz wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.