Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ pneumatyczny
  7. chevron_right
  8. Regulator ciśnienia / dodatki

Regulator ciśnienia / dodatki

Profesjonalne części i akcesoria do układu pneumatycznego samochodów ciężarowych – regulator ciśnienia

W szerokim asortymencie sklepu internetowego As części znajdziesz profesjonalne części i akcesoria samochodowe. Regulator ciśnienia w układzie pneumatyki to element, który odpowiedzialny jest za przygotowanie mieszanki sprężonego powietrza. Jego montaż jest niezbędny do prawidłowego działania systemu. Oferujemy nowe, oryginalne modele, które są dostępne w bardzo dobrych, atrakcyjnych cenach. Posiadamy także inne części układu – filtry zapewniające ochronę przed przedostawaniem się zanieczyszczeń i wilgoci, sztywne i elastyczne przewody wraz z zaworami i przyłączkami, a także pompy i siłowniki.

regulator ciśnienia w układzie pneumatyki


Pozostałe marki:

regulator ciśnienia

Regulator ciśnienia w układzie pneumatyki – szeroki wybór modeli, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach – sklep internetowy As części

Regulator ciśnienia w układzie pneumatyki jest połączony z pracą sprężarki. Steruje on ciśnieniem i wyświetla jego wartość na wyświetlaczu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli – staranne wykonanie oraz wybór najlepszych jakościowo materiałów czyni z tych urządzeń precyzyjne, wydajne produkty pomiarowe. Czytelny manometr oraz swoboda regulacji to praktyczne dodatki, które ułatwiają jego eksploatację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – czekają na Ciebie wysokiej jakości, solidne urządzenia i części do pneumatyki samochodowej.

Dostępny w ofercie naszego sklepu regulator ciśnienia w układzie pneumatyki to element, który jest zaliczany do uniwersalnych akcesoriów pneumatycznych. W naszym sklepie znajdziesz modele cyfrowe oraz profesjonalne produkty z odwadniaczem. Zapewniamy bardzo dobre jakościowo, solidne części samochodowe, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem i wybierz oryginalne, nowe części dedykowane do Twojego pojazdu. Zapewniamy bardzo dobre ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów. Serdecznie zapraszamy.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.