Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ pneumatyczny
  7. chevron_right
  8. Osuszacz powietrza / wklad

Osuszacz powietrza / wkład

Oryginalne części do układu pneumatycznego – osuszacz powietrza

Pneumatyczny układ hamowania, wykorzystywany w pojazdach przewożących duże obciążenia, opiera się na stałym utrzymywaniu wysokiego ciśnienia w układzie. Zapewnia to bezpieczne, płynne zatrzymanie pojazdu. System ten składa się z wielu połączonych ze sobą części – zawory kierują przepuszczanym do siłowników sprężonym powietrzem, dzięki czemu dochodzi do rozsunięcia szczęk hamulcowych. Niezwykle istotne jest, aby wykorzystywane w ciągłej pracy układu sprężone powietrze pozostawało wolne od zanieczyszczeń – funkcję zwalczania kurzu i tłuszczy pełni osuszacz powietrza. Element ten tworzy warstwę ochronną, uniemożliwiając przedostanie się zanieczyszczeń do układu.

osuszacz powietrza


Pozostałe marki:

wkład osuszacza powietrza

Elementy układu pneumatycznego w samochodzie – osuszacz powietrza

Wkład osuszacza powietrza to element, od którego zależy poprawne działanie całego układu pneumatycznego. Jego zadaniem jest ochrona i oczyszczenie sprężonego powietrza. Czyste, wolne od kurzu, wody i drobinek tłuszczu powietrze wpływa na wydajność i jakość pracy systemu pneumatyki. W naszym sklepie kupisz modele, które dostosowane są do ciśnienia roboczego, temperatury oraz przepływu powietrza. Posiadamy solidne, trwałe części, które są stworzone do konkretnych modeli i marek samochodów – dopasowane z resztą konstrukcji układu, nowe, oryginalne elementy zapewniają wydajne, niezawodne działanie.

Osuszacz powietrza to osprzęt układu pneumatycznego, który odpowiada za przepływ suchego, wolnego od wilgoci i zanieczyszczeń sprężonego powietrza. Przedostanie się wody do przewodów i zaworów powoduje ich szybsze zużycie i może stać się przyczyną awarii – dlatego tak ważne jest regularne zmienianie wkładu osuszacza, który blokuje przenikanie wilgoci i zanieczyszczeń. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wydajne, nowe produkty, które zapewnią profesjonalne działanie i pomogą zapobiec awariom układu. Zapraszamy na zakupy – zapewniamy bardzo dobre ceny i szybką wysyłkę towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.