Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ pneumatyczny
  7. chevron_right
  8. Hamulce / cylinder roboczy

Hamulce / cylinder roboczy

Profesjonalne części do układu hamowania – cylinder roboczy

Hamulce pneumatyczne stanowią część układu pneumatycznego, który stosowany jest w dużych samochodach ciężarowych, autobusach oraz przyczepach. Jego zadaniem jest wzmocnienie siły hamowania, która wynika ze znacznych obciążeń. Cała konstrukcja tego systemu zapewnia zdecydowane, bezpieczne zatrzymanie pojazdu, dzięki utrzymaniu wysokiego ciśnienia. System ten składa się z wielu, połączonych ze sobą i wpływających na siebie części. W naszym sklepie internetowym kupisz wszystkie niezbędne elementy, które przyczynią się do wydajnej pracy i wpłyną na bezpieczeństwo hamowania.

hamulce pneumatyczne


Pozostałe marki:

cylinder roboczy

Hamulce pneumatyczne – solidne, oryginalne części układu pneumatycznego

Na budowę pneumatycznego układu hamowania składają się przewody, zbiorniki powietrza, siłownik czyli cylinder roboczy, sprężarki, osuszacze powietrza, zawory oraz wiele innych mniejszych części. W naszym asortymencie znajdziesz każdy z tych elementów. Posiadamy części, które są dedykowane dla określonych, konkretnych modeli samochodów. Ważną rolę odgrywa również osprzęt układu – filtry i odwadniacze. Ich rolą jest oczyszczanie z zanieczyszczeń oraz eliminowanie wody w przewodach. Ich praca przyczynia się do zapobiegania awariom całego układu. Części te również są dostępne w naszej ofercie.

Hamulce pneumatyczne, stosowane w pojazdach o dużej ładowności, zapewniają bezpieczne zatrzymanie samochodu, bez potrzeby użycia siły fizycznej kierowcy. Układ pneumatyczny decyduje więc o bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Pracujące pod dużym naciskiem elementy systemu z czasem mogą ulec awarii, dlatego tak ważne staje się regularne sprawdzanie ich stanu, a w razie potrzeby szybka wymiana uszkodzonych elementów. W naszej ofercie znajdziesz gotowe zestawy naprawcze oraz pojedyncze części, które zapewnią poprawne, niezawodne działanie systemu hamowania. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz wysokiej jakości, profesjonalne części do Twojego modelu samochodu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.