Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ pneumatyczny
  7. chevron_right
  8. Przewody sztywne / polaczenia

Przewody sztywne / połączenia

Solidne, trwałe części samochodowe – pneumatyka pojazdów

System hamowania pneumatycznego montowany w samochodach dostawczych składa się z wielu zespolonych ze sobą, współpracujących części. Głównym czynnikiem decydującym o działaniu systemu jest stałe utrzymywanie wysokiego ciśnienia, z tego względu wszystkie elementy przepływowe muszą wykazywać się szczelnością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Armatura hamulcowa, którą możesz nabyć w naszym sklepie to solidne, oryginalne produkty, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Przewody sztywne do pneumatyki zapewniają szczelne łączenie elementów układu. Zapewniają trwałe działanie i sprawny montaż. W naszej ofercie znajdziesz także tłumiki, szybkozłącza, złącza wtykowe i zakręcane oraz tłumiki i inne elementy mocujące.

sztywne przewody do pneumatyki


Pozostałe marki:

przewody sztywne do pneumatyki

Przewody sztywne do pneumatyki – szeroki wybór modeli oraz bardzo dobre, atrakcyjne ceny

Przewody sztywne do pneumatyki odznaczają się solidnym, trwałym wykonaniem i szczelnością, dzięki czemu przepływające przez nie sprzężone powietrze trafia prosto do właściwej części wykonawczej. Na zakończeniach przewodów montowane są przyłączki i złącza pneumatyczne. W naszej ofercie znajdziesz modele zakręcane i wtykowe. Posiadamy szeroki asortyment elementów montażowych, które wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów. Każdy model odznacza się staranną produkcją, zapewniającą szczelne łączenie części układu.

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz części i akcesoria do układu pneumatycznego w samochodzie. Przewody sztywne do pneumatyki wykonane zostały z polietylenu odpornego na działanie czynników zewnętrznych i powstawanie korozji. Montowane do pompy hamulcowej, szczelne przewody zapewniają prawidłową pracę systemu pneumatycznego i zwiększają bezpieczeństwo podczas hamowania. Oferujemy wysokiej jakości komplety zamienników – zapewniamy bardzo dobre ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.