Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ pneumatyczny
  7. chevron_right
  8. Zawory / System skompresowanego powietrza

Zawory / System skompresowanego powietrza

Solidne części samochodowe – As Części

W sklepie As Części kupisz nowe części dedykowane dla określonych marek i modeli samochodów. Posiadamy solidne, najwyższej jakości elementy do układu hamulcowego, kompresory, przełączniki, przewody sztywne i elastyczne. Nasz asortyment uwzględnia również takie rozwiązania, jak system skompresowanego powietrza – zawory hamulcowe, hamulce pomocnicze, zawory sterujące, hamulce robocze oraz zestawy naprawcze. Wszystkie części dostępne w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych, renomowanych firm. U nas znajdziesz najwyższą jakość oraz solidne wykonanie.

zawory do systemu pneumatyki


Pozostałe marki:

system skompresowanego powietrza

System skompresowanego powietrza – wysokiej jakości części dostępne w sklepie As Części

Układ pneumatyczny w samochodzie odpowiada za bezpieczeństwo podczas hamowania. Stale utrzymywane wysokie ciśnienie jest podstawą działania tego mechanizmu, w sytuacji zatrzymania pojazdu ciśnienie to jest stopniowo obniżane. Zawory do systemu pneumatyki, które kupisz w naszym sklepie to jedne z najważniejszych elementów całego układu, posiadamy główne zawory hamulcowe, rozdzielające, zwalniające, hamulca ręcznego, zabezpieczające i przekaźnikowe. Każda część jest przypisana określonym modelom samochodów. W naszej ofercie znajdziesz nowe, oryginalne produkty, które posiadają bardzo dobre parametry techniczne.

Pneumatyczny układ hamulcowy odpowiada za bezpieczne zatrzymanie pojazdu – zawory do systemu pneumatyki, które znajdziesz w naszej szerokiej ofercie to części zabezpieczające i sterujące całą konstrukcją. Kierują one przepływem sprężonego powietrza, by utrzymać odpowiedni poziom ciśnienia w obwodach. W naszym sklepie kupisz profesjonalne części, które odpowiadają za prawidłowe działanie całej konstrukcji i bezpieczne hamowanie pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Nasze produkty cechuje wysoka jakość oraz doskonałe parametry. Sprawdź nasze części do samochodów i ciesz się bezpieczną i komfortową jazdą, bez usterek. Zapraszamy!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.