Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd dodatkowy

Napęd dodatkowy

Napęd dodatkowy to nowe możliwości podczas jazdy

Przeglądając naszą ofertę, klient znajdzie w niej wiele produktów pozwalających na doposażenie swojego pojazdu. Postęp technologiczny napędza coraz szybsze zmiany w dziedzinie motoryzacji, co przekłada się na rosnące możliwości. Nie ominęło to również nowości w napędach. Systemy 4x4 razem z silnikami zmieniają się, by wiązały się z niższymi kosztami, przy jednoczesnym wzroście wydajności.

Najwcześniejsza forma napędu 4x4 to napęd dołączany ręcznie. W tym przypadku pojazd posiada skrzynię rozdzielczą, a jazda po utwardzonej drodze jest z napędem na tylną oś. To rozwiązanie zostało wyparte przez stały napęd na cztery koła, który zawsze będzie wyprzedzał napęd na jedną oś. Rozwiązanie to jest dość drogie i częściej dotyczy samochodów terenowych. Prawdziwą rewolucją jest napęd automatycznie dołączany. Dzięki obecności sprzęgła wiskotycznego nie potrzeba niczego więcej do pracy. Pojawienie się tego elementu sprawiło, że napęd na cztery koła staje się coraz powszechniejszy.

napędy dodatkowe


Pozostałe marki:

napęd dodatkowy

Napędy dodatkowe w przystępnej cenie

Ponieważ kierowcy są coraz bardziej zainteresowani napędem dodatkowym, warsztat samochodowy musi być przygotowany na to, by odpowiednio doposażyć pojazd. Nasza oferta produktowa obejmuje wszystkie niezbędne części do tego, by było to osiągalne. Dzięki wysokiej jakości proponowanych wyrobów każdy właściciel pojazdu będzie usatysfakcjonowany efektem końcowym i nowymi możliwościami, jakie będzie miał na drodze.

Patrząc na rosnącą popularność nowoczesnych napędów, ważne jest także to, że warsztat samochodowy musi dysponować sprzętem, który pozwoli na naprawę i wymianę części związanych z napędem dodatkowym. Proponowane wyroby pochodzą od producentów cieszących się powszechnym szacunkiem i uznaniem. Chcąc w jeszcze większym stopniu wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, nie tylko jakość jest zadowalająca, ale także konkurencyjne ceny.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.