Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ pneumatyczny
  7. chevron_right
  8. Zbiornik powietrza / wyposazenie

Zbiornik powietrza / wyposażenie

Solidne części i akcesoria do samochodów dostępne w sklepie internetowym As Części

Pneumatyczny układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych systemów w samochodzie. Odpowiada on za prawidłowe, bezpieczne hamowanie pojazdów o zwiększonej masie. Składa się o z dwóch głównych grup, którymi są: układ sterujący oraz mechanizmy odpowiadające za zatrzymanie pojazdu. W naszym sklepie kupisz wszystkie niezbędne elementy – zbiornik powietrza do pneumatyki, zawory odcinające, sterujące, wielodrogowe oraz przewody i tłoczyska. Wszystkie części pochodzą od sprawdzonych producentów. Wysoka jakość oraz zastosowanie trwałych, odpornych na działanie temperatur i korozji materiałów gwarantuje ich niezawodne, sprawne działanie.

zbiornik powietrza do pneumatyki


Pozostałe marki:

akumulator powietrza

Zbiornik powietrza do pneumatyki

Akumulator powietrza to jedna z istotnych części, składających się na układ pneumatyczny. Jej zadaniem jest bezpieczne przechowywanie gazów. Sprzężone powietrze trafia następnie do zaworów, które kierują jego przepływem i utrzymują w ten sposób odpowiednie ciśnienie w obwodach. Zbiorniki gromadzą dostateczną ilość gazów, które są niezbędne do prawidłowego działania systemu pneumatycznego. W naszej ofercie znajdziesz modele, które są dopasowane do konkretnych modeli samochodów. Sprawdź naszą szeroką ofertę.

Zbiornik powietrza do pneumatyki, regulator ciśnienia, zawory zbiorników, elementy osuszacza powietrza i wiele innych solidnych części do pneumatycznego układu hamowania czeka na Ciebie w naszym sklepie internetowym As Części. Zapewniamy wyłącznie oryginalne elementy, prosto od dystrybutora. Wydajne, niezawodne produkty są wykonane z materiałów gwarantujących skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami – wilgocią, działaniem temperatur, rdzą i chemikaliami. W naszej ofercie znajdziesz części pasujące do konkretnych modeli samochodów, dzięki czemu masz pewność, że dany produkt będzie kompatybilny z resztą elementów konstrukcji. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.