Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd dodatkowy
  7. chevron_right
  8. Olej

Olej

Oleje do każdego samochodu

Każdy doświadczony kierowca wie, jak ważne dla samochodu jest to, żeby płyny, jakie się do niego dostają były wytworzone na bazie dobrych związków. Trzeba je dopasować pod kątem konkretnego auta i jego wyposażenia. Nie chodzi tylko o to, by korzystać z dobrego paliwa. Dużą rolę odgrywają wszystkie inne płyny, których poziom powinien być regularnie monitorowany i razie potrzeby uzupełniany. Wskazania, co do tego, jaki typ oleju należy stosować, w większości przypadków wydaje producent. Aby mieć pewność, że wszystkie podzespoły będą prawidłowo działały i nie ulegną uszkodzeniom, trzeba się do tych zaleceń stosować.

Podstawą jest olej silnikowy. Każdorazowo trzeba wybierać taki produkt, jaki został zalecony przez producenta samochodu. Podczas uzupełniania należy dolewać tylko ten olej, który już znajduje się w silniku. Następny w kolejności jest płyn hamulcowy, który powinno się co dwa lata wymieniać, bądź też weryfikować jego stan. Rodzaj płynów chłodniczych też jest określany przez producenta w odniesieniu do danego pojazdu. Specyficznym olejem jest płyn wspomagania kierownicy, który ma właściwości smarne i wykazuje dużą odporność na wysokie temperatury. W zależności od warunków atmosferycznych, korzysta się także z płynu do spryskiwaczy.

olej napędu dodatkowego


Pozostałe marki:

napęd dodatkowy - oleje

Oleje samochodowe z naszej oferty

Ponieważ każda marka wymaga innego podejścia i wykorzystania olejów i płynów na bazie różnych składników, nasza oferta w tym zakresie jest dosyć rozbudowana. Chcemy, aby każda osoba odwiedzająca sklep osoba mogła znaleźć produkty, które będą całkowicie odpowiadały jej potrzebom, dlatego też wybór olei jest rozbudowany. Oleje i płyny jakie sprzedajemy są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Kupić u nas można tylko takie produkty, które cieszą się wśród kierowców dobrymi opiniami, zapewniają bezpieczeństwo na drodze i chronią poszczególne części pojazdu. Korzystając z proponowanych artykułów można zadbać o to, żeby samochód długo sprawnie działał.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.