Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Osłona dolna silnika / osłona miski olejowej

Osłona dolna silnika / osłona miski olejowej

Asortyment wysokiej jakości

Wielu awarii osprzętu silnika można uniknąć, jeżeli utrzymuje się go w czystości. Nie chodzi jednak o częste mycie, ale o zabezpieczenie go osłonami przed zanieczyszczeniami. Brudna komora silnika to nie tylko problem kosmetyczny. Taki długo utrzymujący się stan, przyczynia się do usterek osprzętu i korozji w instalacji elektrycznej. Kurz, woda, błoto, sól i chemia służąca do utrzymania przejezdności dróg zimą powodują m.in. liczne problemy z elektroniką, szybsze zużywanie się pasków, napinaczy oraz alternatora.

Skutecznym zabezpieczeniem przed zanieczyszczeniami jest dolna osłona silnika. Oferujemy wyłącznie te wyprodukowany z tworzywa HDPE, które wykazują dużą odporność mechaniczną i chemiczną (na wycieki oleju, paliwa, płynów eksploatacyjnych czy elektrolitów). Dodatkowo spełniają wymogi norm ISO-VDA, jako zamiennik części oryginalnej. A ich elastyczność i jednocześnie sztywność zapewnia wytrzymałość nawet przy wysokich temperaturach.

dolna osłona silnika


Pozostałe marki:

osłona miski olejowej

Dolna osłona silnika – stworzona w oparciu o najnowsze technologie

Dolna osłona silnika to taki element wyposażenia samochodu, którego nie widać na pierwszy rzut oka – a i kierowcy bardzo często nie zwracają na niego uwagi. Często też nie zdajemy sobie sprawy, czy faktycznie nasze auto posiada takie zabezpieczenie. Zdecydowanie warto w nią zainwestować - są to same korzyści, które zapewnią maksymalną przyjemność z podróżowania samochodem.

Po pierwsze - wygłusza pracę silnika, podczas dłuższych podróży, po drugie - sprzyja szybszemu nagrzewaniu się silnika zimą, co powoduje mniejsze zużycie paliwa i po trzecie - wydłuża żywotność naszego czterokołowego przyjaciela. Jednak przede wszystkim osłona miski olejowej to ochrona przed wszelkimi zanieczyszczeniami i uderzeniami kamieni, w trakcie jazdy. Nasze produkty wytwarzane są przy użyciu w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych w oparciu o najnowsze technologie. Podczas cyklu produkcyjnego dokładność wykonanych detali jest kontrolowana i monitorowana przez systemy komputerowe automatów formujących i wycinających, które gwarantują 100% jakości produktu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.