Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Kierownica / części składowe

Kierownica / części składowe

Kierownice

Wydawałoby się, że kierownica jest podstawową, przynajmniej najbardziej znaną częścią auta. I prawdopodobnie tak jest, ale wybór właściwej części samochodowej w tej kategorii wcale nie jest tak banalny, jak mogłoby się wydawać… Ta okrągła obręcz osadzona na drążku kierowniczym za sprawą ramion (dwóch lub trzech) powinna być wyprodukowana z półproduktów najlepszej jakości – aby była przyjemna w dotyku, reagowała na każdy ruch kierowcy i była idealnie kompatybilna z poszczególnymi częściami układu kierowniczego. Na rynku znajdą Państwo szeroki wybór technologii i materiałów, z których wykonuje się te części – aby mieć pewność najlepszego wyboru, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu motoryzacyjnego As Auto Części.

Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy wygodny system wyszukiwania potrzebnych części zamiennych według modelu samochodu, którym się Państwo poruszacie. Dzięki temu będą Państwo mieć pewność, że wybrana część samochodowa będzie absolutnie kompatybilna z danym autem. Wybierając podstawowe elementy układu kierowniczego, koniecznie trzeba określić, dla jakich funkcji montujemy je w swoim samochodzie.

części składowe kierownic


Pozostałe marki:

część składowa kierownic

Części składowe kierownic w doskonałej cenie

Oferowane przez producentów kierownice mogą wyróżniać się kilkoma istotnymi parametrami, wśród których można wymienić średnicę, odsadzenie, kształt obręczy, liczbę ramion, sposób umiejscowienia klaksonu, a wreszcie materiał wykonania wieńca i ramion.

W As Auto Części znajdą Państwo ofertę dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości finansowych. W naszej ofercie znajdują się produkty w doskonałych cenach. Znajdujące się w naszym asortymencie części składowe kierownic odznaczają się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny! Gwarantujemy Państwu najlepsze części zamienne i bezpieczne zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wszystkie złożone u nas zamówienia realizujemy możliwie najszybciej i wysyłamy standardowo w przeciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Aby zapewnić ekspresowy transport, współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.