Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Narzędzia

Narzędzia

Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz oryginalne części i akcesoria samochodowe – sklep internetowy As części

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne, nowe części i akcesoria samochodowe. Narzędzia specjalistyczne do zawieszenia – do wymiany łożysk, do wymiany drążków skrętnych, ściągacze tulejek gumowo-metalowych oraz wiele innych, praktycznych urządzeń czeka na Ciebie w naszej ofercie. Zapewniamy solidne, oryginalne produkty, które pomogą Ci w serwisowaniu oraz wymianie elementów układu zawieszenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami – zapewniamy bardzo dobre ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów.

Układ zawieszenia składa się z elementów, które ulegają stopniowemu zużyciu – w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz utrzymaniu komfortu jazdy należy regularnie sprawdzać ich stan oraz w razie potrzeby wymieniać wyeksploatowane elementy.

ściągacze do sprężyn zawieszenia


Pozostałe marki:

narzędzia specjalistyczne do zawieszenia

Narzędzia specjalistyczne do zawieszenia – szeroki wybór i bardzo dobre ceny

Narzędzia do serwisu zawieszenia samochodowego pomogą Ci w utrzymaniu systemu wspomagającego trakcję pojazdu w bardzo dobrym stanie. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz – ściągacze do łożyska, nasadki do rozszerzania gniazda, cięgła do tulei, rozpieraki z klinem oraz gotowe zestawy do wymiany drążków, urządzenia do ustawienia pochylenia koła oraz wiele innych trwałych i wydajnych produktów.

Ściągacze do sprężyn zawieszenia pomagają w bezpiecznej oraz prostej wymianie zużytego elementu kolumny zawieszenia, który uległ uszkodzeniu lub zużyciu. Naciągniecie sprężyny jest łatwe do wykonania, dzięki zamontowaniu specjalistycznych uchwytów. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne urządzenia, które stanowią obowiązkowe wyposażenie warsztatu samochodowego, jak również świetnie sprawdzają się w prywatnym garażu. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz specjalistyczne części i akcesoria samochodowe. U nas znajdziesz trwałe, wydajne produkty dedykowane do konkretnych modeli pojazdów. Zapraszamy!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.