Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Sprzęgło / części montażowe
  7. chevron_right
  8. Ogranicznik pików momentu obrotowego na sprzęgle

Ogranicznik pików momentu obrotowego na sprzęgle

Skuteczna ochrona przed awariami układu napędowego

Ogranicznik pików momentu obrotowego na sprzęgle wspomaga pracę systemu napędowego. Skutecznie chroni przed nadmiernymi przeciążeniami, zmniejszając stopień obrotu, i tym samym przedłużając żywotność całego podzespołu. Jego działanie polega na ustanowieniu określonej wartości, wraz z jej przekroczeniem uaktywnia się poślizg. Szybkie zmiany mocy stają się mniej odczuwalne, dzięki sprężynom zamocowanym pod tarczami ciernymi za pomocą specjalistycznych, dobrze wyprofilowanych śrub oraz mocnych nakrętek. Dodatkowo, części te można swobodnie regulować.

Ogranicznik pików momentu obrotowego na sprzęgle, który jest dostępny na stronie naszego sklepu, został stworzony z trwałych odpornych na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne materiałów.

sprzęgło


Pozostałe marki:

ogranicznik pików momentu obrotowego na sprzęgle

Ogranicznik pików momentu obrotowego na sprzęgle – skuteczny i ekonomiczny system ochrony napędu

Nasze modele są proste w montażu, oraz wykazują się dużą swobodą regulacji, dzięki czemu można dopasować ich mocowanie oraz poziom pracy do preferencji kierowcy. To solidne części, które odznaczają się trwałą konstrukcją oraz stosunkowo lekką wagą, dzięki czemu produkt ten nie obciąża systemu napędowego.

W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć ogranicznik pików momentu, który wykazuje skuteczną ochronę napędów, przy stosunkowo niskich kosztach montażu. Nasze modele są stworzone z trwałych, solidnych materiałów, dzięki czemu stanowią one gwarancję długiej oraz bezproblemowej eksploatacji. Zapewniają prawidłowy przekaz mocy, jednocześnie zapewniając odpowiednią ochronę przed nadmiernym przeciążeniem napędu samochodu. Lekka konstrukcja zapewnia swobodę regulacji działania sprzętu oraz jest łatwa w zamontowaniu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo odpowiednie części, które są dedykowane do konkretnych modeli pojazdów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.