Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Sprzęgło / części montażowe
  7. chevron_right
  8. Zestaw do przezbrajania sprzęgła

Zestaw do przezbrajania sprzęgła

Wysokiej jakości zestaw do przezbrajania sprzęgła

Dostępny na stronie naszego sklepu internetowego zestaw do rozbrajania sprzęgła to możliwość przebudowy koła dwumasowego na sztywne koło jednomasowe. Istotą tego procesu jest skupienie uwagi na tarczy, która jest jednym z najistotniejszych elementów w całym systemie napędowym auta. Jej zadaniem jest tłumienie hałasów oraz amortyzowanie przeciążeń, które generują się podczas uruchomienia pojazdu oraz zmiany częstotliwości używania gazu – jego dodawania bądź odejmowania. W sztywnym kole jednomasowym tarcza została wyposażona w ulepszoną konstrukcję, która odpowiada za podwyższony stopień ochrony przed emitowanym hałasem. Jej zadaniem jest również zmniejszenie wibracji powstających na skutek pracy silnika.

Nasz zestaw do rozbrajania sprzęgła jest dedykowany do konkretnych modeli samochodowych. Posiadamy części, które pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Nasze produkty odznaczają się trwałością oraz zastosowaniem solidnych, trwałych materiałów, dzięki czemu ich eksploatacja przebiega bez żadnych problemów.

zestawy do rozbrajania sprzęgła


Pozostałe marki:

zestaw do rozbrajania sprzęgła

Solidny, trwały zestaw do rozbrajania sprzęgła

Komplet do przezbrajania, który jest dostępny w naszym asortymencie, odznacza się precyzyjnym wykonaniem, dzięki czemu zapewnia niezawodność oraz maksymalny komfort podczas jazdy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferowany zestaw daje możliwość sprawnego demontażu części koła dwumasowego i jego zamianę na zwykłe, jednomasowe. Takie rozwiązanie znacząco podnosi jakość pracy całego układu napędowego auta. Praca tarczy staje się wówczas bardziej wydajna – skutecznie ochrania i amortyzuje przed nadmiernymi przeciążeniami, które są wynikiem szybkiego, zbyt gwałtownego ruszania. Dostępne na stronie naszego sklepu zestawy to gwarancja wydajnej, niezawodnej eksploatacji. Wykonane z najlepszych materiałów, dobrze wyprofilowane części, są gwarancją komfortowej i bezpiecznej jazdy samochodem.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.