Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Kolumna kierownicza
  9. chevron_right
  10. ALFA ROMEO

Kolumna kierownicza - ALFA ROMEO

FILTRUJ WEDŁUG ROKU: 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019

Kolumny kierownicze

Kolumna kierownicza jest elementem układu kierowniczego, która służy do przeniesienia tzw. momentu obrotowego bezpośrednio z koła kierownicy na przekładnię kierowniczą. Ten manewr zapewnia tak naprawdę proporcjonalny skręt kół samochodu, a więc wciela w życie polecenie nadane przez kierowcę. To jednak nie wszystko! Ta część samochodowa oprócz przenoszenia momentu obrotowego spełnia również bardzo istotną funkcję pasywnego systemu bezpieczeństwa. Jak to się dzieje? Poprzez swoją charakterystyczną, stabilną konstrukcję, w przypadku czołowego wypadku bądź innej stłuczki w dużym stopniu pochłania energię kinetyczną, a tym samym chroni kierowcę, zmniejsza uszkodzenia jego klatki piersiowej i głowy.

Kolumna kierownicza jest bardzo ważną częścią w każdym samochodzie. Jest ona umieszczona pod kątem w stosunku do osi poziomej samochodu, ale jej położenie można dopasować – posiada mechanizmy regulacji jej położenia. Dzięki temu możliwe jest jej podnoszenie i opuszczanie, a nawet delikatne wsuwanie w kierunku silnika lub w stronę pasażera.

kolumny kierownicze

Niezawodne części samochodowe – Alfa Romeo

W ofercie As Auto Części znajdują się części samochodowe do Alfa Romeo wysokiej jakości, które bez problemu dopasujesz do modelu i typu swojego samochodu. Jesteśmy profesjonalnym i nowoczesnym sklepem motoryzacyjnym, który na co dzień korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – wszystko po to, by niezawodnie dobierać elementy zamienne. Chcemy, aby spełniły Twoje oczekiwania. Satysfakcja klientów ze zrobionych u nas zakupów jest dla nas priorytetem! Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w tej branży – naprawdę znamy się na tym, co robimy, a produkty, które oferujemy, reprezentują najwyższą jakość na rynku.

Korzystając z naszego wygodnego panelu wyszukiwania według marki, bez problemu znajdziesz części samochodowe do Alfa Romeo, które będą idealnie kompatybilne z Twoim autem. Jeśli chcesz mieć pewność dobrego wyboru, skorzystaj z oferty As Auto Części – z nami możesz liczyć nie tylko na oryginalne elementy zamienne wysokiej jakości, ale i atrakcyjne warunki współpracy – duży wybór sprawdzonych produktów, darmową wysyłkę, szybką dostawę oraz możliwość zwrotu w ciągu dwóch tygodni od momentu dostarczenia przesyłki.

części samochodowe alfa romeo

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.