Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Skrzynia biegów
  7. chevron_right
  8. ALFA ROMEO

Skrzynia biegów - ALFA ROMEO

FILTRUJ WEDŁUG ROKU: 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019

Profesjonalne części do skrzyni biegów automatycznych i manualnych

Przekładnia w samochodzie odpowiada za prawidłowe generowanie mocy silnika. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne części do skrzyni biegów. Jednym z najczęściej spotykanych problemów podczas pracy tej części systemu napędowego jest usterka łożyska znajdującego się na wale pośrednim. Czasami, przy drobnych niedogodnościach, zaleca się wymianę oleju przekładniowego, jednak czynność ta nie zawsze jest w pełni pomocna. Kiedy jedna uszkodzona część wpływa na działanie kolejnych i powoduje ich awarię, najlepszym sposobem jest wymiana przekładni. Dostępne w naszym sklepie profesjonalne części są dobrane do konkretnych modeli samochodów.

Manualne skrzynie biegów odpowiadają za poprawną pracę silnika. Przełożenia, którymi steruje kierowca pojazdu, zapewniają utrzymanie prawidłowych obrotów napędu, dostosowanych do danych warunków jazdy – jej szybkości oraz obciążenia. W celu zapewnienia żywotności przekładni ważne jest zamontowanie odpowiednich, trwałych kół zębatych oraz łożyska. Stan techniczny jednej z połączonych ze sobą części wpływa na jakość kolejnych elementów. Obecne rozwiązania, stosowane w nowszych modelach aut, posiadają solidne podzespoły przekładni, które skutecznie tłumią dźwięki silnika oraz zapewniają płynną pracę nawet podczas dużych obciążeń.

części do skrzyni biegów

Niezawodne części samochodowe – Alfa Romeo

W ofercie As Auto Części znajdują się części samochodowe do Alfa Romeo wysokiej jakości, które bez problemu dopasujesz do modelu i typu swojego samochodu. Jesteśmy profesjonalnym i nowoczesnym sklepem motoryzacyjnym, który na co dzień korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – wszystko po to, by niezawodnie dobierać elementy zamienne. Chcemy, aby spełniły Twoje oczekiwania. Satysfakcja klientów ze zrobionych u nas zakupów jest dla nas priorytetem! Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w tej branży – naprawdę znamy się na tym, co robimy, a produkty, które oferujemy, reprezentują najwyższą jakość na rynku.

Korzystając z naszego wygodnego panelu wyszukiwania według marki, bez problemu znajdziesz części samochodowe do Alfa Romeo, które będą idealnie kompatybilne z Twoim autem. Jeśli chcesz mieć pewność dobrego wyboru, skorzystaj z oferty As Auto Części – z nami możesz liczyć nie tylko na oryginalne elementy zamienne wysokiej jakości, ale i atrakcyjne warunki współpracy – duży wybór sprawdzonych produktów, darmową wysyłkę, szybką dostawę oraz możliwość zwrotu w ciągu dwóch tygodni od momentu dostarczenia przesyłki.

części samochodowe alfa romeo

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.