Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

 1. Strona główna
 2. home
 3. chevron_right
 4. Kategorie
 5. chevron_right
 6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
 7. chevron_right
 8. Wahacz / łożyskowanie wahacza
 9. chevron_right
 10. AUDI
 11. chevron_right
 12. 80 (8C2, B4)

Wahacz / łożyskowanie wahacza - AUDI > 80 (8C2, B4)

Wahacze / Tuleje wahaczy

As Auto Części to profesjonalny sklep motoryzacyjny, w którym znajdą Państwo szeroki wybór elementów zamiennych, w tym wahacze. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby zapewnić Państwu szybkie i bezpieczne zakupy. Stworzyliśmy intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki której można niezawodnie dobrać części zamienne do każdego samochodu. Wystarczy wybrać markę pojazdu, model, rocznik i wersję silnikową, a na końcu – potrzebny produkt. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i daje pewność, że zakupiony produkt będzie doskonale pasował do konkretnego auta.

Wahacze to elementy zawieszenia samochodu, które łączącą piastę koła (zwrotnicę) z nadwoziem. Zazwyczaj są ustawione poprzecznie, wzdłużnie lub ukośnie, co zależy od sposobu zamocowania i prowadzenia koła. Ten element najczęściej jest odizolowany specjalnymi tulejami metalowo-gumowymi, które są stosowane w celu wytłumienia drgań. Wszelkie wstrząsy przenoszone z nawierzchni, po której porusza się samochód, są w ten sposób tłumione, a auto porusza się w stabilny sposób. Dzięki sprawnym częściom zawieszenia kierowca może utrzymać kontrolę nad samochodem, a auto prowadzi się płynnie. To gwarancja komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Profesjonalne części samochodowe do Audi

W ofercie As Auto Części dostępne są poszczególne części samochodowe do Audi. Proponujemy wygodny system wyszukiwania poszczególnych elementów zamiennych – dzięki nam szybko znajdziesz interesujące Cię produkty za pomocą strony internetowej. Wystarczy wybrać model i typ pojazdu, którym się poruszasz, aby wyszukiwarka zaproponowała Ci części kompatybilne z Twoim autem. To niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

To naturalne, że podczas intensywnego użytkowania pojazdu może pojawić się konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych, naprawy części oraz systemów. Jeśli tak się stanie, kierowcy nierzadko mają problem z kupnem części samochodowych pasujących do posiadanego przez nich modelu Audi – jeśli chcesz kupić idealne elementy zamienne, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. W razie jakichkolwiek problemów nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Ci szczegółowych informacji.

części samochodowe audi

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.