Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Marki samochodów
  5. chevron_right
  6. SKODA

Części samochodowe: SKODA

FILTRUJ WEDŁUG ROKU: 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019

Solidne i niezawodne – części samochodowe Skoda

Części samochodowe kompatybilne z konkretnym modelem Skody znajdziesz w ofercie profesjonalnego sklepu motoryzacyjnego As Auto Części. Wybór ułatwi Ci praktyczna i łatwa w obsłudze wyszukiwarka według marki, w której wystarczy wybrać odpowiednie filtry, bo otrzymać dostęp do elementów zamiennych dopasowanych do Twojego pojazdu. To doskonałe i funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu szybko poradzisz sobie w sytuacji kryzysowej, kiedy liczy się czas zamówienia elementów zamiennych, a później ich zainstalowania. W As Auto Części naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja – właśnie dlatego korzystamy z najnowszych rozwiązań informatycznych, aby zapewnić Ci pełen pakiet usług na najwyższym poziomie.

Właścicieli aut tej czeskiej marki można nazwać ekspertami i znawcami doskonałej jakości oraz bezpiecznych samochodów, bo właśnie takie są Skody. Nie da się ukryć, że znalezienie niezbędnych części zamiennych do tych samochodów może okazać się bardzo trudne, szczególnie dla rzadko spotykanych lub mało popularnych, starszych modeli. W naszym sklepie internetowym znajdziesz to, czego szukasz – u nas można znaleźć tylko nowe, oryginalne komponenty pierwszej jakości dostosowane dla całej gamy samochodów marki Skoda, które przeszły wszystkie etapy certyfikacji. Gwarantujemy sprawną, szybką obsługę oraz pełną kompatybilność elementów zamiennych z pojazdem, a więc efektywną naprawę i późniejszą eksploatację. Nasz szeroki katalog, dostęp do bogatej oferty asortymentowej i inteligentna wyszukiwarka pomogą Ci kupić wyłącznie sprawdzone części.

części samochodowe skoda

części samochodowe skoda

Marka znana w całej Europie – Skoda

Skoda to popularna w Europie czeska marka samochodów, która miała naprawdę istotny wpływ na ukształtowanie europejskiego przemysłu samochodowego. Historia Skody tworzyła się ponad sto trzydzieści lat – w tym czasie auta tej marki zyskały światowe uznanie, a obecnie uchodzą za ucieleśnienie szacunku do tradycji przy jednoczesnym korzystaniu z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Koncern został założony już w 1895 roku, co czyni ze Skody jedną z najstarszych firm w Europie. Założyli ją Václav Klement oraz Vaclav Laurin.

Początkowo firma produkowała jednoślady – rowery, a później motocykle. Pierwsze samochody pod nazwą Skoda wypuszczono na rynek dziesięć lat później i niemal natychmiast osiągnęły ogromny sukces, zdobywając wiernych fanów. Podczas pierwszej wojny światowej trzeba było trochę zmienić profil działalności i pojazdy były tworzone głównie do celów wojskowych. Później – w latach międzywojennych – firma przeniosła produkcję na nowy poziom techniczny i w tym momencie stała się liderem w branży motoryzacyjnej. Druga wojna ponownie zachwiała funkcjonowaniem firmy, ale Skodzie udało się odzyskać stabilną pozycję.

 

Części samochodowe dobrej jakości – Skoda

W katalogu flagowych produktów marki znajdują się samochody osobowe i ciężarowe. Do zalet pojazdów należą m.in. ergonomiczne wnętrze i możliwość dopasowania różnorodnych opcji do podstawowego wyposażenia. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczne dla Skody wydajne silniki, które gwarantują doskonałą żywotność pojazdu, a także lekkość jego prowadzenia i odczuwalny dla kierowcy komfort. To wszystko daje wysoką niezawodność i poczucie bezpieczeństwa dl osób podróżujących autem. Konserwacja nie jest problematyczna, komponenty są dostępne, a wysokiej jakości materiały wykończeniowe i efektowny design nie wiążą się z wysokimi kosztami zakupu czy utrzymania. W wyposażenie nowoczesnych samochodów Skoda wchodzą z kolei innowacyjny system nawigacji Columbus, centrum multimedialne czy system klimatyzacji Climatronic.

Samochody warto regularnie kontrolować ze względu na stan techniczny. Pozwoli to cieszyć się ich funkcjonalnością jeszcze dłużej i np. w porę wymienić wyeksploatowane części samochodowe. Jeśli jeździsz Skodą i szukasz elementów zamiennych dopasowanych do konkretnego modelu i typu pojazdu, skorzystaj z wyszukiwarki As Auto Części. U nas szybko i sprawnie znajdziesz to, czego szukasz, a także będziesz mógł być pewien wysokiej jakości oryginalnych części.

części samochodowe skoda

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.