Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Sprzęgło / części montażowe
  7. chevron_right
  8. RENAULT

Sprzęgło / części montażowe - RENAULT

FILTRUJ WEDŁUG ROKU: 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019

Płynna praca skrzyni biegów oraz silnika – oryginalne, trwałe sprzęgła samochodowe

Sprzęgła samochodowe to istotna część układu napędowego, która spaja ze sobą silnik oraz skrzynię biegów. Budowa tego podzespołu składa się z trzech elementarnych części, są nimi: łożysko, docisk i tarcza. Ich działanie jest ze sobą ściśle powiązane oraz oddziałuje na kolejne elementy podzespołu. Do wału korbowego jest zamocowane koło zamachowe, które bezpośrednio łączy się z tarczą dociskową. Centrum układu napędowego, czyli silnik, podczas zapłonu wytwarza moment obrotowy, który zostaje przenoszony na tarczę. Dzieje się to za pośrednictwem koła zamachowego oraz docisku. Tarcza spełnia również rolę amortyzatora przeciążeń, które powstają wskutek naciśnięcia na pedał gazu. Każda z wymienionych części musi odznaczać się trwałością, aby cały system działał poprawnie.

części montażowe sprzęgła

Solidne części samochodowe Renault

Jeśli sięgasz po najlepsze rozwiązania i interesują Cię oryginalne części samochodowe Renault, w As Auto Części mamy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Znajdziesz u nas pierwszorzędnej jakości komponenty, podzespoły i elementy zamienne, które bez problemu dopasujesz do swojego modelu i rocznika – pomoże Ci w tym praktyczna wyszukiwarka według marki, która przefiltruje dostępny asortyment i zaproponuje Ci tylko te części, które będą kompatybilne z Twoim samochodem. Zapomnij o nużących zakupach stacjonarnych i przestaw się na szybkie i bezpieczne zakupy przez internet.

Jako profesjonaliści gwarantujemy pełen pakiet usług. Znajdziesz u nas szeroki katalog produktów, a wszystkie zamówione u nas towary dostarczymy szybko i sprawnie, ponieważ szanujemy Twój czas. Przesyłka pod wskazany adres jest bezpłatna, zaś w ciągu czternastu dni od momentu jej otrzymania masz prawo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu zakupionego towaru. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów i ich zadowolenie z jakości dostępnych u nas części samochodowych wielu światowych marek, m.in. Renault. Jako nowoczesny sklep motoryzacyjny na co dzień korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, by zapewnić Ci kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

części samochodowe renault

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.