Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Sprzęgło / części montażowe
  7. chevron_right
  8. TOYOTA

Sprzęgło / części montażowe - TOYOTA

FILTRUJ WEDŁUG ROKU: 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019
COROLLA

Płynna praca skrzyni biegów oraz silnika – oryginalne, trwałe sprzęgła samochodowe

Sprzęgła samochodowe to istotna część układu napędowego, która spaja ze sobą silnik oraz skrzynię biegów. Budowa tego podzespołu składa się z trzech elementarnych części, są nimi: łożysko, docisk i tarcza. Ich działanie jest ze sobą ściśle powiązane oraz oddziałuje na kolejne elementy podzespołu. Do wału korbowego jest zamocowane koło zamachowe, które bezpośrednio łączy się z tarczą dociskową. Centrum układu napędowego, czyli silnik, podczas zapłonu wytwarza moment obrotowy, który zostaje przenoszony na tarczę. Dzieje się to za pośrednictwem koła zamachowego oraz docisku. Tarcza spełnia również rolę amortyzatora przeciążeń, które powstają wskutek naciśnięcia na pedał gazu. Każda z wymienionych części musi odznaczać się trwałością, aby cały system działał poprawnie.

części montażowe sprzęgła

Niezawodne części samochodowe Toyota

W ofercie As Auto Części znajdują się oryginalne części samochodowe do aut różnych światowych marek, m.in. Toyota. Dzięki wygodnej wyszukiwarce bez problemu zamówisz element zmienny dopasowany do modelu i typu swojego samochodu! Jesteśmy nowoczesnym sklepem motoryzacyjnym, a na co dzień korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – naszym celem jest zapewnić Ci pełen wachlarz usług. Chcemy, aby dostępne w naszym serwisie elementy zamienne zawsze spełniały oczekiwania klientów i były kompatybilne z pojazdami. Mamy szeroką wiedzę i dziewięcioletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej – to najlepszy dowód na to, że znamy się na tym, co robimy, a oferowany przez nas asortyment reprezentuje najwyższą jakość na rynku. Zapewniamy ogromny katalog produktów, darmową i błyskawiczną wysyłkę.

Szanujemy Twój czas. Korzystając z panelu wyszukiwania według marki, który jest dostępny na naszej stronie internetowej, sprawnie znajdziesz części samochodowe idealnie współgrające z Twoją Toyotą. W przypadku wymiany wyeksploatowanego czy zużytego elementu liczy się dobry wybór, ponieważ oryginalne i niezawodne komponenty to podstawa skutecznej naprawy, efektywnej eksploatacji i długiego okresu użytkowania. Właśnie dlatego warto skorzystać z oferty As Auto Części – zamawiając produkty na naszej stronie internetowej, masz gwarancję zakupu oryginalnych elementów zamiennych wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowanych do konkretnego typu auta.

części samochodowe toyota

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.